Laukimo fotosesija. Dažniausiai iškylantys klausimai.

1.Kada fotografuotis?

Geriausias laikas nėštukės fotosesijai – 32-36 savaitės. Tačiau kiekvienas atvejis yra individualus ir svarbiausia, kad nėščioji gerai jaustųsi fotosesijoje:)

2. Kur fotografuotis?

Reikia apsispręsti – fotosesijos norima lauke ar viduje (studijoje arba namų aplinkoje). Studijoje privalumas, kad dirbama su kokybišku apšvietimu, nebaisios oro sąlygos ir aplinkių žvilgsniai, o privalumas fotografuojantis lauke –  įvairesnė aplinka, daugiau veiklos galimybių.

3. Ar fotosesijoje gali dalyvauti būsimas tėtis?

Žinoma – rekomenduotina, kad fotosesijoje taip pat įsiamžintų ir tėvelis. Tačiau, jei būsimas tėtis nelabai nori – tada  neverskite jo, nes fotosesijos metu nerimausite dėl blogai besijaučiančio būsimojo tėvelio (o nuotraukose viskas atsispindi:)

4. Kaip rengtis?

Geriausia drabužiai, kurie pabrėžtų pilvuką, o laukimo  spalvos – šviesios, pastelinės. Rinkitės vienspalvius audinius ir venkite stambių firminių užrašų, raštuotų audinių.
Nepamirškite pagalvoti ir apie apavą – jis turi būti patogus ir derėti prie aprangos.

Jei fotosesijoje dalyvauja būsimasis tėtis – drabužiai privalo spalviškai ir stilistiškai derėti tarpusavyje.

Daugiau informacijos rasite http://simonastudio.lt/pasiruosimas-nesciosios-fotosesijai/

5. Koks turėtų būti makiažas, šukuosena, manikiūras?

Darant makiažą geriausia pasinaudoti profesionalo paslaugomis. Būtinai visažistei pasakykite, kad makiažas skirtas fotosesijai bei aptarkite, kokio stiliaus rūbus dėvėsite fotosesijos metu. Atsiminkite, kad nuotraukose ryškus makiažas neatrodys taip ryškiai, kaip realybėje, tad galite nebijote sodresnių spalvų lūpų ar akių šešėlių. Jei dažysitės pati, žinokite, kad nuotraukose geriau atrodo matinis, o ne blizgus makiažas. Išimtis – lūpos – jas patepkite lūpų blizgesiu.

Šukuosena turėtų būti suderinta su drabužių stiliumi. Jei nėra griežto stiliaus,  tada tiesiog išsiplaukite galvą ir išsidžiovinkite su džiovintuvu, kad plaukai būtų purūs. Panaudokite priemones, kad plaukų atrodytų kuo daugiau.

Svarbu nepamiršti apie manikiūrą. Rankos dažnai pateks į kadrą, todėl nagai turi atrodyti tvarkingai, prižiūrėti (ne būtinai ryškiai dažyti).

6. Kas paįvairina ir ką galimą/rekomenduojama paimti į fotosesiją?

  • Vaikiški drabužiai, bateliai, kojinytės
  • Minkšti žaislai
  • Knygelė
  • Ultragarso nuotrauka

7. Kaip išsirinkti fotografą laukimo fotosesijai?

Fotografą rekomenduoju rinktis pagal darbų portfolio ir nuspręsti, ar panašios stilistikos nuotraukų norėtumėte ir jūs.

Fotografės, kurios dažniausiai dirba Mini  fotostudijoje. Pažiūrėkite jų portfolio ir, jei patinka, susisiekite:)

Tikiuosi rasite sau labiausiai tinkančią ir patinkančią fotografę:)

P.S. Studija yra atvira visiems fotografams, ją galima atskirai išsinuomoti ir atvykti atlikti fotosesiją (iš anksto rezervavus fotostudijos nuomos laiką).  Studijos nuomos kainas ir informaciją dėl registracijos rasite čia.

Geros fotosesijos!

www.simonastudio.lt